دوشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۱ 22 شوال 1443 Monday, 23 May , 2022 ساعت ×
پ
پ
یونگ مودو
 
سبک یونگ مودو ایران پس از تصویب شورای ساماندهی سبکهای رزمی وزارت ورزش زیر نظر فدراسیون ورزشهای رزمی مجوز فعالیت  خود را از وزارت ورزش دریافت کرد.

پس از سه سال تلاش پیگیر دکتر دهناد بنیانگذار و رئیس سبک یانگ مودو این سبک رسما شروع به فعالیت نمود.

لازم به ذکر است از زمان تاسیس دانشگاه یونگ این در شهر سئول کشور کره جنوبی در سال ۱۹۵۳ میلادی، بخش دانشکده ورزشهای رزمی این دانشگاه فعال گردید و با فلسفه ورزشهای رزمی و دانشگاه یونگ این، این ورزش راه اندازی شد.
 
کیوان دهناد

اجلاس فدراسیون جهانی یونگ مودو درسه دسامبر لغایت پنج دسامبر ۲۰۱۲ به میزبانی کشور کره جنوبی در شهر سئول (المپیک پارک هتل) با حضور ۴۵ کشور از سراسر جهان برگزار گردید.   در این اجلاس که به مدت سه روز به طول انجامید آقای دکتر کیوان دهناد بنیان گذار ورزش رزمی یونگ مودو در ایران از طرف آقای لی چو هیو ریاست  فدراسیون جهانی یونگ مودو  به عنوان نماینده و مسئول این سبک در ایران منصوب گردیدند . این موفقیت بزرگ را به جامعه ورزش کشور و تمامی خانواده بزرگ رزمی تبریک می نماییم.   استاد کیوان دهناد   عناوین و مسئولیتها:   اولین داور بین المللی جودوی ایران   بنیانگذار جوجیتسو در ایران (دان ۱۰)
بنیانگذار و رئیس یونگ مودو در ایران   All  japan Jujitsu International Federation (فدراسیون جهانی AJJIF)   IJF جهانی و کمربند دان ۸ از فدراسیون جهانی جودو (A) دارنده گواهینامه داور ممتاز A جهانی از فدراسیون بین المللی جودو IJF 
  عضو هیئت رئیسه سبک گوجوریو اوکیناوایی فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.